Ne Yapıyoruz?

Türkiye’nin büyüyen ve gelişen dış ticaret markası olarak Jupiter Juno Dış Ticaret A.Ş., elektrik kablo üretimi alanında bakır işleme ve elektrik kablo üretim hatlarına sahip değerli üreticilerin ürün ve markalarının Türkiye dışı pazarlarda bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalar yapmaktayız. Kalite sistemiyle uyumlu imal edilen kabloların, satış sürecini de yüksek müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirmekteyiz.

Üretim alanında kalite anlayışını benimseyen firmaların münhasır ihracat distribütörü olarak satış pazarlama, üretim, sipariş ve planlama ile sevkiyat süreçlerinde de yüksek kalite anlayışını benimsemekteyiz. Değişen koşullara ve taleplere ayak uydurarak müşterilerimiz nezdinde %100 ve sürekli kalite hedefiyle hareket ediyoruz.

Sürdürülebilirlik

Üretim sürecinde kârlılık kadar sürdürülebilirlik ilkesini de önemseyerek çevreye ve canlıya saygı duyan anlayışımızı ortaya koyuyoruz. Bu çerçevede üretimde fire miktarını azaltmayı, karbon emisyonunu dengelemeyi ve geri dönüşüme uygun süreçler benimsemeye odaklanıyoruz. Sadece işlevselliğiyle fark yaratan ürünler değil insan yaşamında olumlu etki eden ürünler geliştirmeye yönelik çözümler üzerinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.